30 full 1

Есенен полусезон ЮЗ "В" група - 2015/2016 г

 

I кръг

9 август 2015, неделя:
Чико (Бяга) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград) -
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София) -
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник) -
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев) -
Локомотив (София) - Балкан (Варвара) -

II кръг

16 август 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан (Варвара) -
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София) -
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня) -
Септември (София) - ЦСКА (София) -
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич) -
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Чико (Бяга) - София 2010 (София) -

III кръг

23 август 2015, неделя:
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чико (Бяга) -
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил) -
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
ЦСКА (София) - Чепинец (Велинград) -
Германея (Сапарева баня) - Септември (София) -
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Локомотив (София) - ФК Миньор (Перник) -
Балкан (Варвара) - Пирин (Гоце Делчев) -

IV кръг

30 август 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Гоце Делчев) -
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив (София) -
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница) -
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА (София) -
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански) -
Чико (Бяга) - Беласица (Петрич) -
София 2010 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -

V кръг

6 септември 2015, неделя:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Беласица (Петрич) - София 2010 (София) -
Вихрен 1925 (Сандански) - Чико (Бяга) -
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил) -
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград) -
Локомотив (София) - Септември (София) -
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник) -

VI кръг

13 септември 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК Миньор (Перник) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев) -
Септември (София) - Балкан (Варвара) -
Чепинец (Велинград) - Локомотив (София) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) -
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня) -
Чико (Бяга) - ЦСКА (София) -
София 2010 (София) - Вихрен 1925 (Сандански) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич) -

VII кръг

20 септември 2015, неделя:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
ЦСКА (София) - София 2010 (София) -
Германея (Сапарева баня) - Чико (Бяга) -
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил) -
Локомотив (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград) -
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (София) -
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) -

VIII кръг

27 септември 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Септември (София) - ФК Миньор (Перник) -
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан (Варвара) -
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив (София) -
Чико (Бяга) - Сливнишки герой (Сливница) -
София 2010 (София) - Германея (Сапарева баня) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЦСКА (София) -
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански) -

IX кръг

4 октомври 2015, неделя:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
ЦСКА (София) - Беласица (Петрич) -
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Сливнишки герой (Сливница) - София 2010 (София) -
Локомотив (София) - Чико (Бяга) -
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил) -
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) -

X кръг

11 октомври 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) -
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник) -
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев) -
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара) -
София 2010 (София) - Локомотив (София) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница) -
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня) -
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София) -

XI кръг

18 октомври 2015, неделя:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански) -
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич) -
Локомотив (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Балкан (Варвара) - София 2010 (София) -
Пирин (Гоце Делчев) - Чико (Бяга) -
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Септември (София) - Чепинец (Велинград) -

XII кръг

21 октомври 2015, сряда:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чепинец (Велинград) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (София) -
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Чико (Бяга) - ФК Миньор (Перник) -
София 2010 (София) - Пирин (Гоце Делчев) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан (Варвара) -
Беласица (Петрич) - Локомотив (София) -
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница) -
ЦСКА (София) - Германея (Сапарева баня) -

XIII кръг

1 ноември 2015, неделя:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА (София) -
Локомотив (София) - Вихрен 1925 (Сандански) -
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич) -
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
ФК Миньор (Перник) - София 2010 (София) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чико (Бяга) -
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил) -
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман) -

XIV кръг

8 ноември 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград) -
Чико (Бяга) - Септември (София) -
София 2010 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник) -
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев) -
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара) -
ЦСКА (София) - Локомотив (София) -
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница) -

XV кръг

15 ноември 2015, неделя:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Локомотив (София) - Германея (Сапарева баня) -
Балкан (Варвара) - ЦСКА (София) -
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански) -
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Септември (София) - София 2010 (София) -
Чепинец (Велинград) - Чико (Бяга) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил) -

XVI кръг

22 ноември 2015, неделя:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил) -
Чико (Бяга) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
София 2010 (София) - Чепинец (Велинград) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (София) -
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник) -
ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев) -
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара) -
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив (София) -

XVII кръг

29 ноември 2015, неделя:
Локомотив (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница) -
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня) -
ФК Миньор (Перник) - ЦСКА (София) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански) -
Септември (София) - Беласица (Петрич) -
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - София 2010 (София) -
Велбъжд (Кюстендил) - Чико (Бяга) -

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

lorex sped         csw logo        ob banka      bulplan invest        demea     rekplast logo