Отбора на Велбъжд направи равен 3:3  срещу  отбора на Чавдар - Етрополе. Домакините поведоха в шестата минута с гол на Васил Кръстев в двайстата минута Асен Васев успя да покачи с 2:0.

Гостите успяха да изравнят в края на първите 45 минути така се разделиха двата отбора на полувремето.

Гостуващият Чавдар - Етрополе успя да вкара трети гол през втората част от мача. Драгослав Драганов успя да изравни за домакините.

Пост: Нападател

Футболната си кариера започва във ВЕЛБЪЖД играе и за ЛОКОМОТИВ (Пловдив)

Предишни отбори: Локомотив (Пловдив), Левски, Черноморец, Вихрен, Етър, Доростол, Марек

Велбъжд спечели втората си точка в Трета Югозападна лига, след боево равенство- 0:0 със Септември- Симитли, на стадион Осогово. Кюстендилският отбор игра и с човек по- малко последните 30 минути, след като в 64 мин. за два жълти картона бе изгонен Атанас Пенков. Макар и с човек по- малко, и оставили инициативата на гостите, футболистите на Велбъжд бяха близо до гола, но допускаха грешки в последния пас и решаващия удар.