30 full 1

С контролна среща завърши сезонът на Велбъжд срещу именития си съперник и борещ се за промоция в професионалния футбол отбор на Вихрен Сандански. Макар и с импровизиран отбор от титуляри, резерви и юнуши двата отбора направиха много хубав за гледане мач, с много красиви и футболни отигравания. Резултата откриха Вихрен, а Велбъжд изравниха чрез Георги Славков. Така завърши и първата част, а с началото на втората домакините пак поведоха в резултата,но отново Георги Славков изравни 2:2. След много положения пред двете врати и динамичен мач Вихрен отново поведе,но само 5 минути по-късно Борислав Кралев изравни,а след още 5мин победата донесе за Велбъжд Алекс Спасов с хубав диагонален удар. Изиграхме хубава контрола и съм доволен от влагането и себераздаването на отбора,за пореден път играхме красиво и атакуващо и хората на стадиона останаха доволни от видяното, това заяви старши треньора Радостин Джогански